Důvěřují nám

Fyzické osoby

Ing. Lidie Vajnerová, MBA

Ing. Lidie Vajnerová, MBA

Nadace škola hrou

Nabídka, forma presentace, vzdělávání v oblasti financí potenciálních klientů a osobní přístup pana Uchytila na mě udělal dobrý dojem a tak mě zaujal, že jsem se rozhodla využít nabídky služeb společnosti Moneyplus.

Ing. Radek Začal

Ing. Radek Začal

projektant a architekt

K úvodní nabídce finančního poradenství ze strany Moneyplus jsem měl odměřený přístup. Nicméně po několika setkáních se zástupcem společnosti, Radkem Uchytilem, jsem nabyl dojmu, že mohu očekávat seriozní a profesionální přístup v otázkách mých osobních financí.

Josef Novotný

Josef Novotný

pracovník ZPŠ

S odborníky z Moneyplus se ani nepříjemných situací nemusíte bát ...

Bc. David Špoták

Bc. David Špoták

Obchodní partner spol. Vodafone

Na doporučení mých přátel jsem se sešel s mnoha finančními poradci. Až s Pavlem Tvarohem jsem navázal dlouhodobou spolupráci. Znám ho delší dobu a vím, že je ve své práci hodně dobrý. I tak mě překvapila jeho profesionalita a styl. Byl první, koho zajímaly mé potřeby, do detailu probral moji finanční bilanci, zjistil mé cíle a vypracoval dlouhodobý plán, jak všeho dosáhnout a zefektivnit moji finanční situaci. Vidím na něm, že se chce neustále zdokonalovat.

Daniel Vaněk

Daniel Vaněk

pohostinství a služby

Ve financích se nevyznám, proto je skvělé mít někoho, kdo mi pomáhá dlouhodobě plánovat a řešit důležité životní kroky. Všem vřele doporučuji!

David Borozidis

David Borozidis

kameraman a fotograf

Přemýšlet nad tím na jakém pojištění ušetřit a kam vložit své peníze, aby byly efektivně využity, mě nebaví. Proto spolupracuji s Moneyplus.

Ing. Jan Matějka

Ing. Jan Matějka

IT Administrátor

Vždy jsem měl ve finanční poradenství nedůvěru. V Moneyplus ale spolupracuji s lidmi, kteří financím rozumí a navíc se v oboru dále vzdělávají.

Zpracovávám...